Autobusem

Z Prahy, Bratislavy, Brna, Vídně, Katovic, Krakova, Berlína, Londýna, Paříže, Mnichova atd. Jezdí i přímé spoje například přes Student Agency, Tigger Express apod.

Vlakem

Nejlépe hledat spoj na idos.cz. Cílové vlakové stanice jsou: Ostrava-Svinov, Ostrava – hl. nádraží, Ostrava-střed, Ostrava-Stodolní. Z Prahy můžete využít nejen služeb Českých drah, ale také společností Regiojet či Leo Express. Všechny nabízejí komfortní moderní přepravu. Cesta potrvá asi 3,5 hodiny.

Autem

Po dálnici D1 z Prahy se do Ostravy dostanete za cca 4 hodiny. Je to celkem 360 km. Z Vídně přes Brno pak dorazíte do Ostravy také za 4 hodiny. Z Bratislavy zhruba do 3 hodin a z Katovic dokonce za hodinu. Všechny cesty vedou do Ostravy...

Letadlem

Letiště Leoše Janáčka se nachází 25 km od centra Ostravy. Charterové linky doplňují také přímé lety Ostrava – Paříž, Londýn, Düsseldorf, Praha. Nově se velmi pohodlně z letiště do centra města Ostravy svezete vlakem.

Na kole

I na cyklisty je Ostrava připravena, a to ať už jste vyznavači městských nebo horských kol. Do Ostravy vede cyklostezka z Beskyd. Cyklistická mapa Ostravy se určitě bude hodit.

MHD

Zajištuje Dopravní podnik Ostrava – na stránkách dostanete veškeré informace o jízdném, jízdních řádech, výlukách.

prespat cz sm 
doprava cz sm
kolo cz sm
mapa cz sm
mobil cz sm

7°C

Ostrava

Tento web využívá k optimalizaci služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v prohlížení stránek s použitím cookies souhlasíte. Více informací zde