Ostrava je otevřená malým i velkým návštěvníkům. Ti nejmenší zažijí spoustu zábavy v Malém a velkém světě techniky, kde si vyzkouší… Však uvidíte. Oblíbeným místem pro děti je ostravská ZOO, která nabízí zajímavé akce jako třeba dětský den, krmení zvířat, příměstské tábory v ZOO apod.

Malé děti mají rády malé věci. Neměli byste tedy vynechat Miniuni, kde si rozšíří obzory a objeví unikátní světové stavby od Eiffelovky až po pyramidu. A jestli jsou vaše děti odvážné, zjistíte v Pohádkovém sklepě strašidel v centru města.

Na dětské publikum se zaměřuje také Divadlo loutek na Černé louce. Ošklivé kačátko, Spejbl a Hurvínek, ale také handicapované děti se prochází po scéně divadla. Přes den i večer si také můžete zajít do planetária na pozorování oblohy nebo animované filmy o vesmíru a vyskočit na měsíční povrch v rámci interaktivní expozice Experimentárium. Ostrava je hravá !!!

prespat cz sm 
doprava cz sm
kolo cz sm
mapa cz sm
mobil cz sm

7°C

Ostrava

Tento web využívá k optimalizaci služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v prohlížení stránek s použitím cookies souhlasíte. Více informací zde